میانجیگری

مؤسسه آشتین در کلیه اختلافات، از جمله موارد زیر، آماده ارائه خدمات میانجیگری است:

  • اختلافات تجاری
  • اختلافات خانواده
  • اختلافات سازمانی
  • اختلافات شرکت‌ها
  • اختلافات ارث و وصیت
  • اختلافات موجر و مستأجر
  • اختلافات آپارتمان‌نشینی‌

ما می­‌توانیم با تسهیل شرایط گفتگو و مذاکره در اختلافات مرتبط با هریک از حوزه‌­های مذکور، زمینه را برای توافق و تفاهم متقابل برای هریک از طرفین اختلاف فراهم آوریم.

آموزش میانجیگری

آموزش افراد

مؤسسه میانجیگری آشتین به صورت متناوب دوره‌های آموزش تخصصی میانجیگری برگزار می‌کند و به کسانی که با موفقیت دوره را پشت سر بگذارند، گواهینامه اعطا می‌نماید. محتوای این دوره‌ها مطابق با استانداردها و اصول آموزش بین‌المللی میانجیگری تدوین شده است.

افراد علاقه‌­مند به میانجیگری می­‌توانند از آموزش­‌های ما در زمینه اصول و مبانی میانجیگری و راه­‌های مسالمت‌­آمیز حل‌­وفصل اختلافات بهره برند. این آموزش‌­ها مهارت‌هایی را در افراد تقویت می­‌کنند که همواره خود را بخشی از راه‌حل بدانند، نه بخشی از مشکل.

آموزش سازمانی

مؤسسه آشتین علاوه‌­بر آموزش میانجیگری به علاقه­‌مندان این حوزه، به‌­منظور فراهم آوردن محیط کار مشارکتی، برای کارفرمایان و کارمندان نیز دوره­‌ها و کارگاه‌­های آموزشی برگزار می‌­کند. کارفرمایان و کارمندان سازما‌‌ن­‌ها و نهادهای مختلف می‌توانند در زمینه مبانی میانجیگری و راه‌­های حل­‌وفصل مسالمت‌­آمیز اختلافات آموزش ببینند تا زمینه درگیری و ارجاع به مراجع قانونی به حداقل ممکن کاهش یابد.

علاقه­‌مندان به میانجیگری اعم از جوانان، دانشجویان، کارفرمایان و سایر افراد می‌توانند در کارگاه­‌های آموزشی حضوری و مجازی ما شرکت کنند.

مشاوره

شما می­‌توانید میانجیگری را به­‌عنوان راهکار حل‌­وفصل اختلافات در ابتدای هر نوع همکاری و توافقی پیش­‌بینی کنید. مشاوران مؤسسه آشتین شما را در این مسیر همراهی می‌­کنند تا میانجیگری را از ابتدا در قراردادها و چارچوب‌­های کاری و سازمانی‌تان بگنجانید و از خدمات آن در اختلافات قانونی خود بهره ببرید.